Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Padded Board Bag

K2 Padded Board Bag
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 3
3,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Поставена торба за транспорт на вашиот борд - дополнителна заштита на целата опрема при транспорт, како за бордот, така и за автомобилот, но и одлична заштита при транспорт со авион.
Дополнителен џеб на патент за аксесоари при транспортот, комфорна гуртна за преку рамо и сепак лесен, но издржлив материјал!
Димензии - собира борд до 168цм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: K2 padded board bag