Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Deluxe Single Ski Bag

K2 Deluxe Single Ski Bag
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 5
3,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Целосно поставена торба за транспорт на еден пар скии.
Супер заштита на вашите омилени зимски играчки! Супер заштита на другата опрема при транспорт во автомобилот, па и на вашиот автомобил, но и организиран транспорт со авион.
Комфорна гуртна за преку рамо - за лесно носење!
Димензии - 180цм + 20цм дополнително издолжување по потреба

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: K2 deluxe single ski bag