Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Ski Sleeve Bag

K2 Ski Sleeve Bag
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 9
1,550ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Торба за транспорт на вашите скии. Заштитете ги вашите омилени зимски играчки, заштитете го вашиот автомобил и бидете подготвени за транспорт при следното патување со авион на ваша подалечна дестинација.

Одберете големина:
L - до 175цм
XL - до 195цм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: K2 ski sleeve bag