Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma PC 3.11 pink

Sigma PC 3.11 pink
Бренд: Sigma
Код на производот: Sigma Sport
Достапност: 2
2,390ден.
 
   - ИЛИ -   

Одберете пулсметри од германската компанија Sigma Sport - секогаш одличен сооднос на квалитет и цена!

Функции:
Моментален пулс
Копче за менување на функции во горниот дел на уредот
Јасен и лесно читлив дисплеј
Стоперка со време до десетинка од секунда (функционира и без да има потреба да се носи траката за пулс)
Часовник
Водоотпорно (не смее да се притискаат копчињата додека е под вода)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Sigma, PC 3.11