Кошничката е празна!
Најпродавани

Limar S8 CH

Limar S8 CH
Бренд: Limar
Код на производот: Limar
Достапност: 5
3,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Рамка: Grilamid TR90 со гумени носници и гумени рачки; широк поглед без пречки/рамка одоколу на леќите
Додатоци: микрофибер заштита за носење и чистење и мека торбичка     
Леќи: Поликарбонат 8цд, Категорија 3

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: limar, s8 ch