Кошничката е празна!
Најпродавани

Eho MFF марама

Eho MFF марама
Бренд: Eho MFF
Код на производот: eho
Достапност: 20
400ден.
 
   - ИЛИ -   

За своето издание во 2020 година, Фестивалот за планински филм ЕХО понуди бандани на својата публика, кои беа многу популарни!
Сите практикувачи на активни спортови имаат потреба од ваков производ во својата опрема: како за терморегулација и во студени и во топли денови, така и едноставно само како моден детал можеби - изборот е секако очигледен за ваков производ со широка намена.

Марамите сега доаѓаат во 6 дизајни, кои одговараат на дизајните на уште популарните маички од претходните изданија! :)
Со секое купување на марамите, се дава соодветна поддршка на оваа манифестација, посветена на конзервација на планинскиот филм, за негова промоција, а со тоа и инспирација и едукација на нашата заедница вљубена во активниот живот и спортови!

Веруваме дека марамите на ЕХО се обврзен составен дел од опремата на секој аутдор ентузијаст во нашата заедница!
Материјал: полиестер

Повеќе информации за ЕХО: ehofilmfest.mk

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: eho, marami, bandani