Кошничката е празна!
Најпродавани

Gaerne Nemy Green

Gaerne Nemy Green
Бренд: Gaerne
Код на производот: Gaerne
Достапност: 1
5,200ден.
3,380ден.

Достапни опции


* EU број:

 
   - ИЛИ -   

"All-terrain" патики за планински велосипедизам со Вибрам ѓон.
Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!!


Од производителот:
 
SOLE DESCRIPTION
THE NEW VIBRAM SOLE IS MOULDED FROM A SPECIAL COMPOUND WHICH IS HIGHLY RESISTANT TO WEAR AND HAS A SPECIAL FEAUTURE OF REPLACEABLE SLIDERS WHICH PROTECTS AND LIMITS DAMAGE TO THE SOLE.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Gaerne, Nemy