Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Lotto Jumbo jersey

Bianchi Lotto Jumbo jersey
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 5
4,600ден.
2,300ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Произведени во Италија од СМС Сантини!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Лесна маичка со кратки ракави, со ексклузивниот дизајн на Тим Лото Џамбо, кој е еден од тимовите од престижната УЦИ Светска Турнеја.
Направена од „Микросенс“ материјал, кој е екстремно дишечки и идеален за топлите денови.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Bianchi Lotto Jumbo