Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Corsa 13cm

Nalini Corsa 13cm
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 1
860ден.
430ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големина - соодветна за големина на патики: 44-46!
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!!


Комфорни чорапи за велосипедизам од полиамид, со мрежест дел на горниот дел од стопалото.
Висина: 13цм

Фитинг: Race
Чорапи со анатомски и ергономски крој, за возачи кои сакаат предизвици.

Материјал: Hot Moa
Голема дишливост и мала тежина. Чорапи кои ќе ги одржуваат вашите нозе суви и во потоплите денови. Еластичните влакна овозоможуваат оптимален фитинг и пријатна мекост.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Nalini Corsa