Кошничката е празна!
Најпродавани

Gaerne Olympia Plus

Gaerne Olympia Plus
Бренд: Gaerne
Код на производот: Gaerne
Достапност: 2
9,900ден.
6,400ден.

Достапни опции


* EU број:

 
   - ИЛИ -   

Патики за планински велосипедизам - G. Olympia Plus
Од овој модел имаме уште само две големини на залиха: 43 и 45
Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!!

 

Произведени во Италија од Gaerne!

Сите патики на Герне имаат одлични дишливи карактеристики.
Овој модел доаѓа со една "2D Micro Adjustable" алуминиумска стега и две велкро. Стегата овозможува фино подесување на затегнатоста, дури и при самото возење на велосипедот и е еден од најнапредните технолошки системи за оваа намена на пазарот, а под двете „лепенки“ пак има запци кои се дополнителна превенција да не дојде до несакано олабавување.
Јазикот и влошката се перфорирани и нивната изработка овозможува дополнителен комфор.
Делот околу зглобот е специјално изработен и овозможува максимална стабилност и контрола.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: gaerne olympia