Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Aria

Nalini Aria
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 1
3,100ден.
1,550ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само XXL големина!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!


Лесна ветровка со практични детали.
- компактно пакување,
- заштита околу патентот,
- вентилациони џебови за подобро дишење,
- еластичен фат околу зглобовите и половината.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini aria