Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Rapidita

Nalini Rapidita
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 6
6,700ден.
3,350ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Овој модел е составен од биокерамички влакна кои исплетени во комбинација со волнени влакна овозможуваат одлична терморегулација и вентилација, овозможувајќи ви да се чувствувате свежо и комфорно. Растегливите странични делови и деловите на грбот, кои се состојат од микрофибер, овозможуваат брзо прифаќање на потта и брзо сушење. Совршено избалансиран комфор и перформанси! Опремен со УПФ50+, овој дрес ви овозможува да бидете заштитени од штетните УВ зраци.
Дополнително: 3 џеба во задниот дел, рефлектирачки детали, силиконизирани грипови околу половината, целосен патент...
Материјал: МантоДрај – високо дишечки и супер лесен! Го држи телото суво и свежо и во топли и во умерени временски услови. Еластичните влакна овозможуваат оптимален фит и пријатна мекост. Дизајниран да ја држи влагата подалеку од телото – за што побрзо испарување.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalin, rapidita