Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AHS Sprint Lady

Nalini AHS Sprint Lady
Nalini AHS Sprint Lady Nalini AHS Sprint Lady
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 1
3,800ден.
1,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Анатомски и комфорен – во женски крој!

На залиха уште само една големина: Л
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Главен материјал: растеглив полиамид.
Еластична половина и силиконизиран грип околу бутните мускули, рефлектирачки логоа...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini sprint