Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AHS Lampo 19cm

Nalini AHS Lampo 19cm
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 3
670ден.
330ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само Ѕ/М големина - соодветна за 38-40 број на патики!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Ултралесни, дишечки чорапи за велосипедизам!
Централниот дел – во растеглив материјал

Материјали: 95% полиамид, 3% ластик, 2% еластан

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Nalini Lampo