Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AHS Tuono 22cm

Nalini AHS Tuono 22cm
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 5
670ден.
530ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини, кои соодветствуваат на следниве големини на патики:
38-40
и
44-46

Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!!

Ултралесни, дишечки чорапи за велосипедизам!
Централниот дел – во растеглив материјал

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini tuono