Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AHS Tornado 15cm

Nalini AHS Tornado 15cm
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 15
730ден.
360ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Модел кој е од најновата колекција на Налини!
Цена со 50% ПОПУСТ!!!

Кулмакс модел - ултралесни, дишечки чорапи за велосипедизам!
Централниот дел – во растеглив материјал

Одберете големина:
ХЅ: 35-37
Ѕ/М: 38-40

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini tornado