Кошничката е празна!
Најпродавани

Limar Urbe Superlight

Limar Urbe Superlight
Бренд: Limar
Код на производот: Limar
Достапност: 1
4,300ден.

Достапни опции


* Обем (cm):

 
   - ИЛИ -   

Одберете обем: 52-57/57-62
Тежина: 300-325 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: limar urbe