Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Saetta 2.0

Nalini Saetta 2.0
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 6
850ден.
420ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Ултралесни чорапи за велосипедизам, со посебна плетка чии влакна се заштитени со сребрени микропартикули, кои гарантираат долгорочна заштита од развој на микроби - со растеглив централен дел и дишливи делови.
Висина: 19цм

Материјали:
97% полиамид
3% еластан

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, saetta