Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AIS Naranco 2.0

Nalini AIS Naranco 2.0
Nalini AIS Naranco 2.0 Nalini AIS Naranco 2.0
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 2
7,000ден.
3,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Совршен фит за поголема аеродинамичност!

Од овој модел на залиха имаме уште само две големини: Ѕ и М!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!


Создаден од четири различни материјали, во овој модел тие така стратешки се поставени со цел „да се сече“ воздухот и горниот дел од телото да биде поаеродинамочно ефикасен. Од должината на ракавите, до „рамниот“ дизајн на џебовите – секој детал од овој дрес е така поставен, ништо да не ве забавува при возењето!
Ултра мекиот материјал кој е растеглив во сите правци, е истовремено и ултра лесен и неверојатно способен да прави трансфер на влагата/потта и да овозможи со тоа поголем комфор. 
Мрежестите страничи делови и тие во задниот дел, ја зголемуваат вентилацијата и превенираат ваше прегорување.

Други карактеристики: целосен патент, четири џеба во задниот дел, силиконизирани додатоци околу половината со цел да го држат дресот на место...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, naranco