Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Gokyo 40

Millet Gokyo 40
Millet Gokyo 40 Millet Gokyo 40
Бренд: Millet
Код на производот: millet
Достапност: 1
9,800ден.
7,350ден.
 
   - ИЛИ -   

Нов технички ранец на Millet, дизајниран за авантури во природа и патување!

Го карактеризира одличен пакувачки комфор, со многу корисни елементи, вклучувајќи многу џебови и оддели за оптимално организирање на опремата во внатрешноста. Совршен избор за чување на сите потребни работи за време на Вашите 3-4 дневни авантури!
Ранецот има компактна димензија како торба за во авионска кабина, гуртната за околу појас по потреба може да се вади, можности/гуртни за носење при движење како куфер, навлака за против дожд, странични растегливи џебови, широк преден оддел со можности за одлична организација, држачи за штеки, странични гуртни, гуртни во долниот дел...

Волумен: 40Л
Висина на грб: 46цм
Тежина: 1380 грама

Материјали:
    N 210D RT DOBBY // Водоотпорност 1000 PU WR // 100% POLYAMIDE
    N 420D OXFORD HD SD // Водоотпорност 1000mm // 100% POLYAMIDE
    P 600D OXFORD // Водоотпорност 1000mm // 100% POLYESTER
    P 1200D // Водоотпорност 1000mm // 100% POLYESTER

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet, gokyo