Кошничката е празна!
Најпродавани

Corratec Dolomiti Tiagra 10s

Corratec Dolomiti Tiagra 10s
Бренд: Corratec
Код на производот: Corratec
Достапност: 1
71,000ден.
56,800ден.

Достапни опции


* Друмски велосипеди - големини::

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме само уште една големина на залиха - 55!
Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!!

Како и секогаш: одличен соодонос на цена со перформанси кај германскиот CORRATEC!

Спецификација:
Рам: алуминиум Dolomiti
Вилушка: карбон
Заден менувач: Shimano TIAGRA 10s
Преден менувач: Shimano TIAGRA 2x10
Шифтери: Shimano TIAGRA
Кочници: Tektro R340 Calipers Brake
Пренос: Shimano TIAGRA 50/34
Касета: Shimano HG500 11-28
Ланец: Shimano HG54 DEORE
Тркала: ZZYZX Race Attack 3.0
Гуми: Continental Ultra Sport
Седло: corratec Sport Saddle
Колче: ZZYZX Alloy
Стем: ZZYZX 6 Series 3D 6 Degree
Волан: Compact Road 6 Series Ergo

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Corratec Dolomiti, tiagra