Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Freccia Celeste 105 11s

Bianchi Freccia Celeste 105 11s
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 2
123,000ден.
92,250ден.

Достапни опции


* Друмски велосипеди - големини::

 
   - ИЛИ -   

Супер лесен алуминиумски рам со рејсинг геометрија - уште само во големина 57цм!
Одлична опрема и перформанси за одлична цена!


Рам: Freccia Celeste light Alu triple butted A6
Вилушка: Bianchi Full Carbon, 1.1/8"
Гарнитура: Fsa NO.8B/ZS4D 1-1/8"
Шифтери: Shimano 105 ST-5800 2x11sp
Заден менувач: Shimano 105 RD-5800-L SS 11sp
Преден менувач: Shimano 105 FD-5800-L
Пренос: Shimano 105 FC-5800-L, Hollowtech II, 52x36T w/BB(BSA)
Средна осовина: Shimano SM-BBR60
Ланец: Kmc X11 EPT finish
Касета: Shimano 105 CS-5800, 11sp, 11-12-13-14-15-17-19-21-23-25-28T
Кочници: Shimano BR-R561-L, shoes R55CT4
Тркала: Shimano WH-RS010-CL
Гума: Vittoria Zaffiro Pro Slick 700x25
Стем: Reparto Corse Alloy 6061, rise +/-7°, 1.1/8"
Волан: Reparto Corse Compact, Flat Top, alloy 6061 diam. 31,8mm, reach 126mm, drop 77 mm
Колче: Reparto Corse carbon UD shaft, forged alloy head, 27.2mm
Седло: Selle San Marco Era Startup Power

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bianchi freccia celeste