Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Via Nirone 7 Tiagra 10sp

Bianchi Via Nirone 7 Tiagra 10sp
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 1
81,000ден.
64,800ден.

Достапни опции


* Друмски велосипеди - големини::

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме само уште една големина на залиха - 57!
Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!!


Одберете Biachi!
Одберете повеќе од 130 години пасија и традиција во велосипедизмот!

Спецификација:
Рамка: NEW VIA NIRONE 7 AL 6061
Вилушка: Alu Carbon-Kevlar C2C - 1.1/8"
Гарнитура: Fsa NO.8B/ZS4D 1-1/8"
Шифтери: Shimano Tiagra 10sp
Заден Менувач: Shimano Tiagra 10sp
Преден Менувач: Shimano Tiagra
Пренос: Fsa Omega MegaExo Compact 50-34
Ланец: Fsa TEAM ISSUE 9sp
Касета: Shimano Tiagra 10sp 12-28T
Сопирачки: Reparto Corse RC-471 Alloy
Обрачи: Reparto Corse DRX4000
Гуми: Vredestein Fiammante DuoComp 700 x 23
Стем: Reparto Corse AS007N Alloy
Управувач: Reparto Corse JD-RA35A Compact, alloy
Колче: Reparto Corse SP-620 alloy
Седло: San Marco Era Start Power

Тежина: 9,5кг за големина 57цм (мерено во нашиот продажен центар!)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Bianchi, Tiagra, C2C, Via Nirone