Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Cleaner

Asolo Cleaner
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност: 10
450ден.
 
   - ИЛИ -   

Средство (гел) за чистење на чевли.
Начин на користење: ако чевлата е многу валкана, прво треба да се измие со вода. Потоа гелот се става на сунгер или крпа и лесно се нанесува на чевлата со кружни движења - по целата површина на чевлата. Вишокот гел од чевлата потоа се отстранува со навлажнета крпа. Откако ќе заврши тој процес, чевлата се остава да се исуши на провев. По желба, по чистењето, на чевлата може да се нанесе и средството за подобрување на водоотпорноста на Асоло.
Произведено во Италија
Количина: 150мл

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Asolo Cleaner