Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Classic Blue

Campagnolo Classic Blue
Бренд: Campagnolo
Код на производот: campagnolo
Достапност: 2
1,350ден.
 
   - ИЛИ -   

- Унисајз
- Произведена во Италија, со состав:
65% полиестер и 35% памук.

Помага во терморегулацијата, справувањето со потта и сонцето и секако - претставува стилски елемент кој мора да го има секој сериозен член на велосипедистичкото „племе“ :D

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, cap