Кошничката е празна!
Најпродавани

Tubbs Xpedition

Tubbs Xpedition
Tubbs Xpedition Tubbs Xpedition Tubbs Xpedition
Бренд: Tubbs
Код на производот: Tubbs
Достапност: 1
11,600ден.
6,960ден.
 
   - ИЛИ -   

Овој модел е достапен само во големина 36.
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!!

 


За големнините:

Model Xpedition Xpedition Xpedition
Size 25 30 36
Dimensions 8" x 25" 9" x 30" 10" x 36"
Weight/Pair 4.6 lbs 5.0 lbs 6.2 lbs
Optimal Load 120-200 lbs 170-250 lbs 220-300 lbs
Surface Area 188 in2 251 in2 325 in2

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Tubbs Xpedition