Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Whymper

Millet Whymper
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 3
1,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Дебела плетка и комбинација на мерино волна и полиестер – со полар во внатрешниот дел над челото за дополнителен комфор и топлина.

Наменето за:
скијање

Материјали: 70% полиестер и 30% мерино волна

Тежина: 135 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet whymper