Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Sport Line Black

Bianchi Sport Line Black
Bianchi Sport Line Black Bianchi Sport Line Black
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 3
3,900ден.
2,700ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Промотивна цена на ограничена количина во чест на 130-годишнината на Бјанки!

​Произведено од Налини - Италија!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Bianchi, Sport Line