Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Bib Short Classic

Bianchi Bib Short Classic
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 2
5,500ден.
3,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само L и XXL големина!
Одлична цена со 30% ПОПУСТ!


Материјал: Lycra Zaffiro, 8 панели
Силиконизиран „грип“ во долниот дел на нозете

Произведено од Налини - Италија!
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Bianchi, Bib, Classic