Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Team MTB bib

Bianchi Team MTB bib
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 2
5,270ден.
3,700ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само S, L и XL големина!
Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!!

Долен дел од тимскиот МТБ дрес на Бјанки.
Произведено од СМС Сантини - Италија!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу: