Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Roadcycling Bib

Nalini Roadcycling Bib
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 1
4,900ден.
3,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уште само М големина!
Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!!

Анатомски долен дел од облека за велосипедизам

Карактеристики:
Дишеки, мржести прерамки
Силиконизран дел во делот на краевите за подобар грип
Рефлективни делови во задниот дел

Фитинг: Race
Дрес со анатомски и ергономски крој за возачи кои сакаат предизвици.

Материјал: Hot Moa
Голема дишливост и мала тежина. Основен слој кој ќе го одржува вашето тело суво и во потоплите денови. Еластичните влакна овозоможуваат оптимален фитинг и пријатна мекост.

Перниче: Race man
Специфично дизајнирано за машка анатомија, ова перниче има одличен фитинг, благодарение на еластичноста на користените материјали. Иновативното произведено, во континуитет го поставува возачот во правилна позиција. Односот на користените материјали со влага овозможуваат одлично сушење и чувство на свежина.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini roadcycling bib