Кошничката е празна!
Најпродавани

SHIMANO TIAGRA FC-4700 50X34T 10sp

SHIMANO TIAGRA FC-4700 50X34T 10sp
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 2
6,900ден.
 
   - ИЛИ -   

SHIMANO TIAGRA FC-4700
50X34T
10sp
Курбла: 172.5цм

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: SHIMANO TIAGRA FC-46700 50X34T, 10sp