Кошничката е празна!
Најпродавани

SHIMANO 105 FC-5800 50X34T 11S

SHIMANO 105 FC-5800 50X34T 11S
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 2
10,000ден.
 
   - ИЛИ -   

SHIMANO 105 FC-5800
50X34T
2X11S
Курбла: 172.5мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: SHIMANO 105 FC-5800 50X34T 11S