Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Spillo Onice

Bianchi Spillo Onice
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 1
31,000ден.
24,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Прекрасен градски велосипед од италијанската компанија Bianchi!
Одберете повеќе од 130 години италијанска традиција и пасија во велосипедизмот!

Алуминиумски рам: Spillo Man aluminium
Амортизер: SR Suntour NEX P-700C, „травел“ 63mm, 1.1/8"
Шифтери: Shimano ST-EF51 3x7sp
Заден менувач: Shimano RD-TX55D 7sp
Преден менувач: Shimano FD-TX51, band type 31.8mm
Пренос: Chainrings 48/38/28T, steel crank, length: 170mm
Осовина: Bsa 68-122mm
Ланец: Kmc Z51
Касета: Shimano TZ21 7sp, 14-28T
Тркала:  Freeway, Aluminium double wall
Предна и задна главина: Aluminium, 36h
Гума: Cst 700x35
Стем: алуминиумски, подесувачки
Волан и колче: алуминиум
Седло: Selle Royal Wave Man
Педали: вклучени
Штендер: NH-KC21AA 305mm BLACK TYPE/ ESGE ALLEN KEY BOLT
Багажник: Челичен со стега
Предно светло: Spanninga Optimo
Задно светло: Basta Spark Red

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Bianchi Spillo Onice