Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Spillo Turchese

Bianchi Spillo Turchese
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 5
26,000ден.
20,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Прекрасен градски велосипед од италијанската компанија Bianchi!
Одберете повеќе од 130 години италијанска традиција и пасија во велосипедизмот!

Рам Spillo Man (алуминиум!)
Шифтери SL-RS36 6sp
Заден менувач Shimano RD-TX35D 6sp
Пренос 42T, должина на курбла: 170mm
Средна осовина Bsa 68-122mm
Ланец Kmc Z50
Касета Shimano TZ20 6sp, 14-28T
Кочници V-Brake
Тркала Freeway, алуминиум двоѕиден
Задна главина алуминиум, 36 дупки
Предна главина алуминиум, 36 дупки
Гуми Cst 700x35
Стем алуминиум
Волан алуминиум, должина 595мм
Колче алуминиум, должина 300мм, диаметар 27.2мм
Седло Selle Royal Wave
Штендер NH-KC21AA 305mm BLACK TYPE/ ESGE
Багажник Steel w/spring
Предно светло Spanninga Optimo
Задно светло Basta Spark Red

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Bianchi Spillo Turchese