Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Camaleonte C-Sport

Bianchi Camaleonte C-Sport
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 6
41,000ден.
30,750ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Одлична цена за комфорен хибрид: 24 брзини, диск кочници, преден амортизер, суспензија под седиште...

Одберете и Вие - BIACNHI!
Одберете и Вие - повеќе од 130 години италијанска пасија и традиција во велосипедизмот!

Спецификација:
Рам Camaleonte CROSS Alu 6061
Амортизер Suntour NEX-HLO-DS 1-1/8", 63мм
Гарнитура 1-1/8" семи-интегрирана
Шифтери Shimano, ST-EF51 3x8sp (24 брзини!!!)
Заден менувач Shimano ACERA 8sp
Преден менувач Shimano FD-M191-3, 31.8мм
Пренос Shimano FC-M131, 48X38X28T
Ланец KMC Z72 8sp
Касета Shimano CS-HG31, 8sp 11-32T
Кочници Shimano BR-M355 (диск кочници!!!)
Тркала Tec Sport Edition Disc, SSP220, 36H, алуминиум
Задна главина Shimano FH-RM35, 36H
Предна главина Formula CL-1420, 36H
Гуми "Tec Sport Edition", QUANTUM 622x37
Волан "Tec Sport Edition", алуминиум
Грип GEO T-GP29B 130мм
Колче "Tec Sport Edition" (колче/седиште со сузпензија!!!)
Седло Selle Royal SIAM
Ротор Shimano SM-RT30 160 мм „Center Lock“

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bianchi c-sport camaleonte