Кошничката е празна!
Најпродавани

Corratec Shape Urban 3

Corratec Shape Urban 3
Бренд: Corratec
Код на производот: Corratec
Достапност: 1
49,400ден.
34,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме само уште една големина - XL!
Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!!

Рамка: Ultra Light hydroform tubing, Alloy 6061
Вилушка: Shape Urban 3 Fork
Заден Менувач: Shimano Alivio M430 9-Spd.
Преден Менувач: Shimano ACERA FD-M390
Шифтери: Shimano SHIFT/BRAKE
Сопирачки: zzyzx V-Brake Set
Пренос: Shimano FC-M391, 48X36X26
Тркала: Shimano HUB DY NAMO, Black zzyzx 700c Urban
Гуми: Continental Sport Contact
Седло: Corratec Urban Sport Saddle
Стем: ZZYZX Alloy
Упреавувач: ZZYZX Trekking , 15°back , low rise, 640mm.
Светло:
Предно: AXA PICO 30 Steady, standlight. 30+ LUX |
Задно: Spanninga Plateo , Standlight.
Багажник: Rack - C29er ONE and TWO

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Corratec, Shape, Urban