Кошничката е празна!
Најпродавани

Corratec Shape Pro

Corratec Shape Pro
Бренд: Corratec
Код на производот: Corratec
Достапност: 2
61,700ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Секогаш одличен сооднос на делови и цена!

Рамка Shape Pro 28", Ultralight hydroform Alloy 6061
Големини 44 - 48 - 52 - 56
Вилушка 28", Rigid Shape Pro Fork.
Заден менувач Shimano 105 RD-5700A
Преден менувач Shimano 105 10 Speed
Шифтери Shimano Tiagra Flat bar 2 speed left rapidfire
Кочници Shimano M421 V-Brake
Пренос Shimano FC-R565-L, 50/34
Тркала ZZYXZ rims, ZZYZX road hubs, adjustable bearings, 32 Hole.
Гуми Continental Sport Contact
Седло Corratec Road Saddle, Microfibre
Стем ZZYZX Alloy, 31.8
Управувач ZZYZX Alloy Flat bar. 31.8/620mm, 5°sweep

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Corratec, Shape Pro