Кошничката е празна!
Најпродавани

ASOLO 6B+ GV

ASOLO 6B+ GV
ASOLO 6B+ GV ASOLO 6B+ GV ASOLO 6B+ GV ASOLO 6B+ GV ASOLO 6B+ GV
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност: 6
16,800ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Спецификација:
Материјал Водоодбивен надворешен материјал Schoeller K-Tech
Водоотпорна мембрана: Gore-Tex Insulated Comfort Footwear
Основа: Duo Asoflex Ascent
Анатомска влошка: Lite 3
Ѓон: Asolo/Vibram Vertical + PU Anti-Shcok вметок
Фит: машки
Тежина: 910 гр (за една чевла со големина 42)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Asolo 6b+