Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Tribe GV

Asolo Tribe GV
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност: 2
10,500ден.
7,880ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 2 големини: 43 1/3 и 43 2/3!
Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!!

Материјал Водоодбивна кожа Perwanger 2,2-2,4 mm
Водоотпорна мембрана Gore-Tex performance comfort footwear
Основа Asoflex 00 MR
Анатомска влошка Lite 2
Ѓон Asolo/Vibram Radiant rubber-eva
Тежина 720 гр (за една чевла со големина 42)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Asolo, Tribe, Gore-Tex