Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel G12 полуавтоматска

Grivel G12 полуавтоматска
Бренд: Grivel
Код на производот: Grivel
Достапност: 5
9,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Полуавтоматска дереза: наменета за чевли кои во задниот дел, над ѓонот имаат специјално подготвен „засек“ за дерези.
Тежина: 1040 грама (со основата која одбива таложење на снег под чевлите)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Grivel G12