Кошничката е празна!
Најпродавани

Morrow Sky

Morrow Sky
Бренд: Morrow
Код на производот: Morrow
Достапност: 2
7,400ден.
3,700ден.

Достапни опции


* UK Големини:

 
   - ИЛИ -   
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!
Од овој модел имаме уште само 1 големинa на залиха: 37!
 
The women’s Sky boot pairs comfort with style. The PowerFit Liner™ fits your foot snugly and the STC Outsole™ provides cushion as you ride. Match the Sky boot up with the Sky board and binding and you have the ultimate stylish combo.
 
  • STC Outsole™ provides support, traction & cushion
  • PowerFit Liner™ with performance ankle pocket and removable insole
  • Nylon mesh & synthetic leather body construction
  • Multi-Zone ankle flex points
  • Webbing lace loops with speed hooks

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Morrow, Sky