Кошничката е празна!
Најпродавани

BCA Link Battery

BCA Link Battery
Бренд: BCA
Код на производот: BCA
Достапност: 2
1,900ден.
950ден.
 
   - ИЛИ -   

Резервна батерија за Вашите БЦА Линк радио-станици...
Останати уште само две на залиха: одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Литиум-ионска батерија за БЦ Линк радио станиците, која се полни и која со едно полнење може да се користи и до 4 дена во екстремно студени временски услови.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: BC Link