Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Kuma 29.1

Bianchi Kuma 29.1
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 1
51,000ден.
40,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме само уште една големина на залиха - XL!
Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!!


Одберете Bianchi - Одберете 130-годишна традиција и пасија во велосипедизмот!

Рам Kuma 29" alu
Амортизер SR Suntour XCM RL DS 29" 100mm
Гарнитура Fsa #10, висина 22.2mm
Шифтери Shimano Alivio 3x9sp
Заден менувач Shimano DEORE RDM592 Shadow design 9sp (27 брзини!!!)
Преден менувач Shimano ALIVIO FD-M4000
Пренос Shimano FC-M3000 40/30/22T
Средна осовина Shimano BB-UN26
Ланец Kmc HV900 9sp, 1/2"X11/128"
Касета Shimano HG300 9sp, 11-13-15-17-20-23-26-30-34T
Кочници Shimano M355, resin pad (хидраулични диск кочници!!!)
Тркала AlexRims MD17
Задна главина Formula CL-1422
Предна главина Formula CL-1420
Гуми Kenda 29"
Стем Tec Obvius 3D forged Alloy 6061, +/-7°, 1.1/8", диам.31.8mm, 80mm за 15,17" и 90mm за 19-21"
Волан Tec Obvius flat top DB Alloy 6061, ширина 680mm, диаметар 31,8mm, 5° агол
Колче Tec Obvius Alloy 6061-T6, должина 350mm, диам. 31,6mm, 15mm поместување
Седло Tec Durus, steel rails
Ротор Shimano 160mm CenterLock

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Bianchi Kuma 29.1