Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano М8000 (Deore XT)

Shimano М8000 (Deore XT)
Бренд: Shimano
Код на производот: Shimano
Достапност: 1
31,600ден.
20,540ден.
 
   - ИЛИ -   

Уште само 1 сет на залиха!
Одлична цена со 35% ПОПУСТ!!!!

Сет тркала за планински велосипедизам - за 29“!
QuickRelease модел!!!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Shimano М8000 (Deore XT)