Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Digital 28

Millet Digital 28
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 3
6,100ден.
 
   - ИЛИ -   

Модерен, универзален ранец, дизајниран дa собере 17“ лаптоп.

Активности
Секојдневни активности, работа, патување, планинарење

Спецификација
Ранец кој по волуменот е за еднодневни активности - кој се затвора со патент и во внатрешноста со одвојувања за подобра организација,
- Две рачки за носење - „од горе“ и „од страна“,
- Поставена комора за заштита при носење на 17“ лаптоп,
- Џеб за носење на мобилен телефон со заштита, преден џеб на патент + алка за клучеви,
- Странични, растегливи џебови со мрежа,
- Ергономски гуртни за носење на рамења кои можат да се „сокријат“ и ранецот да се носи на рачка како торба.

Материјали
N 210 D R/S TPU
Thermo-moulded Stretch Back

Друго
Волумен: 28 L
Висина на грб: „DIGITAL BACK™“ со висина од 48 cm
Тежина: 970 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet Digital