Кошничката е празна!
Најпродавани

Primus Vacuum Bottle 0,75 Blue

Primus Vacuum Bottle 0,75 Blue
Primus Vacuum Bottle 0,75 Blue Primus Vacuum Bottle 0,75 Blue Primus Vacuum Bottle 0,75 Blue
Бренд: Primus
Код на производот: Primus
Достапност: 9
1,550ден.
 
   - ИЛИ -   

Овој производ ќе биде достапен од 10ти ноември!

Овој „весел“ термос е со двоен ѕид и направен од издржлив нерѓосувачки челик. Благодарение на неговите одлични изолациски карактеристики, обезбедува долго одржување на температурата на Вашиот топол или ладен пијалок. Затворачот може да се користи како чаша, а лесниот и практичен “Quick-stop” систем на затворање/отворање на тапата овозможува лесно ракување. Термосот е компактен и фино си наоѓа свое место во ранецот. Додадете малку боја во вашиот живот! :)

  • Висина (mm): 260
  • Дијаметар (mm): 86
  • Тежина (g): 506
  • Волумен (ml): 750

Термосот во 24 часа овозможува задржување на температурата од 100°C на 60 °C!!!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Primus Vacuum Bottle