Кошничката е празна!
Најпродавани

Asolo Path GV

Asolo Path GV
Бренд: Asolo
Код на производот: Asolo
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
9,500ден.
4,750ден.

Достапни опции


* UK Големини:

Од овој модел имаме уште само eдна големина на залиха: 7 1/2УК (41 1/3)!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Намена: технички пристап, виа-ферата

Материјал : Водоодбивен микрофибер со дебелина 1,4-1,6мм
Водоотпорна мембрана : Gore Tex Surround
Основа : Asoflex Tènère.
Анатомска влошка : Lite air surround.
Ѓон : Vibram Friction + порозна средина + PU Anti-Shock додаток.
Тежина : 410 грама за една чевла со големина 8 UK
Произведено во Италија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Asolo Path GV