Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Logo Ti

Nalini Logo Ti
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 1
5,300ден.
2,650ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само M големина.
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Поларест технички дрес со Mantodry третман

Основни карактеристики: целосен патент, 3 џеба во задниот дел, силиконски грип околу половината за подобар фит, рефлектирачки детали...

Фитинг: Regular
Стандарден фитинг на облека, со особена грижа за комфор.

Материјал: Cold Moa
Благодарение на високата термална изолација и дишливост, овој материјал го одржува телото суво и топло и во екстремно студените денови. Еластичните влакна овозможуваат посебно добар фитинг и пријатна мекост.

Третман: Moa Mantodry
Благодарение на овој процес, влагата создадена од потењето, брзо се пренесува кон надвор/горните слоеви, наместо да биде апсорбирана од материјалот. Оптимизираните синтетички влакна, овозможуваат постојано испарување и поефективна размена на топлина. Резултат на тоа е пријатно чувство на кожата. Овој третман е отпорен на нежното перење и не се менува со тек на време.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Nalini Logo Ti