Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel The Light Machine

Grivel The Light Machine
Бренд: Grivel
Код на производот: Grivel
Достапност: 1
11,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Алпинистички цепин

Должина: 50 цм
Тежина: 566 грама

Клуновите се од т.н. „Микс“ модел (4.2мм) – се менуваат.
Лизгачите на рачката, овозможуваат да се потпирате со нив со рацете, а „папочната“ еластична гуртна никогаш нема да дозволи да го загубите цепинот.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Grivel The Light Machine